kısa pantolon

Kullanım örnekleri

kısa pantolon
knee breeches
icon arrow

knee

Phonetic: "/niː/"

Part Of Speech: noun


Definition: In humans, the joint or the region of the joint in the middle part of the leg between the thigh and the shank.

Example: Penny was wearing a miniskirt, so she skinned her exposed knees when she fell.


Definition: In the horse and allied animals, the carpal joint, corresponding to the wrist in humans.


Definition: The part of a garment that covers the knee.


Definition: A piece of timber or metal formed with an angle somewhat in the shape of the human knee when bent.


Definition: An act of kneeling, especially to show respect or courtesy.

Example: To make a knee.


Definition: Any knee-shaped item or sharp angle in a line; an inflection point.

Example: the knee of a graph


Definition: A blow made with the knee; a kneeing.

icon arrow

knee

Phonetic: "/niː/"

Part Of Speech: verb


Definition: To kneel to.

Example: 1605: I could as well be brought / To knee his throne and, squire-like, pension beg / To keep base life afoot. — William Shakespeare, King Lear II.ii


Definition: To poke or strike with the knee.


Definition: To move on the knees; to use the knees to move.

icon arrow

breeches

Part Of Speech: noun


Definition: (now only in the plural) A garment whose purpose is to cover or clothe the buttocks.


Definition: The buttocks or backside.


Definition: The part of a cannon or other firearm behind the chamber.


Definition: The external angle of knee timber, the inside of which is called the throat.


Definition: A breech birth.

icon arrow

breeches

Part Of Speech: noun


Definition: A garment worn by men, covering the hips and thighs; smallclothes.


Definition: Trousers; pantaloons.

Türkçe'den İngilizce'ye Çevirmen

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor!

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.İngilizce, dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dildir. 1.000.000'den fazla kelime var! Türkçe, Türkiye'de, Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık 80 milyon kişi ile Avrupa ve Kuzey Amerika'daki göçmen toplulukları tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 88 milyon konuşmacı ile en çok konuşulan Türk dilidir. Türk dili, Türkiye'nin batısında yer alan Anadolu'da ortaya çıkmıştır. Şu anda, bu iki hacimli ve harika dildeki çevirilerle hızlı, rahat ve ücretsiz çalışmanız için size profesyonel çevirmenimizin işlevselliğini sunuyoruz!