rapar

Kullanım örnekleri

rapar
crop
icon arrow

crop

Phonetic: "/kɹɒp/"

Part Of Speech: noun


Definition: A plant, especially a cereal, grown to be harvested as food, livestock fodder or fuel or for any other economic purpose.

Example: the farmer had lots of crops to sell at the market


Definition: The natural production for a specific year, particularly of plants.

Example: it was a good crop of lambs that year


Definition: A group, cluster or collection of things occurring at the same time.

Example: a crop of ideas


Definition: A group of vesicles at the same stage of development in a disease

Example: Like in chicken pox.


Definition: The lashing end of a whip


Definition: An entire short whip, especially as used in horse-riding; a riding crop.


Definition: A rocky outcrop.


Definition: The act of cropping.


Definition: A photograph or other image that has been reduced by removing the outer parts.


Definition: A short haircut.


Definition: A pouch-like part of the alimentary tract of some birds (and some other animals), used to store food before digestion, or for regurgitation; a craw.


Definition: The foliate part of a finial.


Definition: The head of a flower, especially when picked; an ear of corn; the top branches of a tree.


Definition: Tin ore prepared for smelting.


Definition: Outcrop of a vein or seam at the surface.


Definition: An entire oxhide.

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.Sözlüğümüz size İngilizce ve Türkçe terimleri arayabileceğiniz geniş bir kütüphane sunmaktadır. Örnekler ve ayrıştırma ile mesleğe, jargona ve yaygın ifadelere göre kelimeleri arayabilirsiniz. Uygulamalarımızı iPhone, Android, iPad, Windows 10/11 ve macOS için kullanabilirsiniz. Çevrimiçi İngilizce - Türkçe çevirmenimizde, kategoriye ve farklı telaffuzlara göre 2 milyondan fazla kelimeyi arayabilirsiniz.