animación 3d/tridimensional

Kullanım örnekleri

animación 3d/tridimensional
3d animation
icon arrow

3d

Part Of Speech: noun


Definition: Thruppence, threepence, a coin valuing three pennies

icon arrow

3d

Part Of Speech: adjective


Definition: The ordinal form of the cardinal number three; Coming after the second.

Example: The third tree from the left is my favorite.

icon arrow

3d

Part Of Speech: adjective


Definition: Existing in three dimensions


Definition: Having depth (or the illusion of depth) as well as height and width


Definition: Lifelike

icon arrow

animation

Phonetic: "/æn.əˈmeɪ.ʃən/"

Part Of Speech: noun


Definition: The act of animating, or giving life or spirit.


Definition: (in the sense of a cartoon) The technique of making inanimate objects or drawings appear to move in motion pictures or computer graphics; the object (film, computer game, etc.) so produced


Definition: The state of being lively, brisk, or full of spirit and vigor; vivacity; spiritedness

Example: He recited the story with great animation.


Definition: The condition of being animate or alive.


Definition: Conversion from the inanimate to animate grammatical category

Web Türkçe-İngilizce Çevirmen

Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!Sözlüğümüz size İngilizce ve Türkçe terimleri arayabileceğiniz geniş bir kütüphane sunmaktadır. Örnekler ve ayrıştırma ile mesleğe, jargona ve yaygın ifadelere göre kelimeleri arayabilirsiniz. Uygulamalarımızı iPhone, Android, iPad, Windows 10/11 ve macOS için kullanabilirsiniz. Çevrimiçi İngilizce - Türkçe çevirmenimizde, kategoriye ve farklı telaffuzlara göre 2 milyondan fazla kelimeyi arayabilirsiniz.