braca

Kullanım örnekleri

braca
partridge hunter
icon arrow

partridge

Phonetic: "/ˈpɑːtɹɪd͡ʒ/"

Part Of Speech: noun


Definition: Any bird of a number of genera in the family Phasianidae, notably in the genera Perdix and Alectoris.

Example: On the first day of Christmas, my true love sent to me a partridge in a pear tree.


Definition: A type cannon charge composed of several missiles fired all together, similar to langrage or case-shot. Also a large cannon that shoots stones.

icon arrow

hunter

Phonetic: "/ˈhʌntɚ/"

Part Of Speech: noun


Definition: One who hunts game for sport or for food; a huntsman or huntswoman.


Definition: A dog used in hunting.


Definition: A horse used in hunting, especially a thoroughbred, bred and trained for hunting.


Definition: One who hunts or seeks after anything.

Example: The hunter becomes the hunted.


Definition: A person who bottles up their aggression and eventually releases it explosively.


Definition: A kind of spider, the huntsman or hunting spider.


Definition: A pocket watch with a spring-hinged circular metal cover that closes over the dial and crystal, protecting them from dust and scratches.

Türkçe'den İngilizce'ye Çevirmen

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!

Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!