tortura china

Kullanım örnekleri

tortura china
chinese torture
icon arrow

torture

Phonetic: "/ˈtɔːt͡ʃə(ɹ)/"

Part Of Speech: noun


Definition: Intentional causing of somebody's experiencing agony

Example: In every war there are acts of torture that cause the world to shudder.


Definition: The "suffering of the heart" imposed by one on another, as in personal relationships

Example: Coventry City midfielder Josh Ruffels described his 11 months out injured as 'absolute torture' after the goalless draw with Derby County Under-21s. (http//www.ccfc.co.uk/news/article/eleven-months-of-absolute-torture-760652.aspx)


Definition: (often as "absolute torture") stage fright, severe embarrassment

icon arrow

torture

Phonetic: "/ˈtɔːt͡ʃə(ɹ)/"

Part Of Speech: verb


Definition: To intentionally inflict severe pain or suffering on (someone).

Example: In the aftermath of 9/11, we did some things that were wrong. We did a whole lot of things that were right, but, we tortured some folks. We did some things that were contrary to our values.

En İyi Tur-Eng Çevirmen

Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!