esansiyel blefarospazm

Kullanım örnekleri

esansiyel blefarospazm
essential blepharospasm
icon arrow

essential

Phonetic: "/ɪˈsɛn.ʃəl/"

Part Of Speech: noun


Definition: A necessary ingredient.


Definition: A fundamental ingredient.

icon arrow

essential

Phonetic: "/ɪˈsɛn.ʃəl/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Necessary.


Definition: Very important; of high importance.


Definition: Necessary for survival but not synthesized by the organism, thus needing to be ingested


Definition: Being in the basic form; showing its essence.

Example: Don’t mind him being grumpy. That’s the essential Fred.


Definition: Really existing; existent.


Definition: Such that each complementary region is irreducible, the boundary of each complementary region is incompressible by disks and monogons in the complementary region, and no leaf is a sphere or a torus bounding a solid torus in the manifold.


Definition: Idiopathic.

icon arrow

blepharospasm

Phonetic: "/ˈblɛfəɹəʊˌspæzəm/"

Part Of Speech: noun


Definition: A physiological condition characterized by recurring involuntary twitches or closing of the eyelids.

Ücretsiz İngilizce-Türkçe Çevirmen

İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.

Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.